Konkretizuotų sprendinių rengėjų kontaktai

LRBP konkretizuotų sprendinių rengėjų specialistų komanda
Vardas, Pavardė Sritis/atsakomybės Kontaktai
Laimutė Janulienė Darbo grupės vadovė atkula@gmail.com, +37068734108
Laura Šėrytė Komunikacijos ir vadybos specialistė laura.seryte@civitta.com, +37067009962
Donatas Baltrušaitis Urbanistika donatas.baltrusaitis@gmail.com, +37067256744
Andrius Sirtautas Susisiekimo srities specialistas andrius.sirtautas@plentprojektas.lt, +37067701914
Andrius Petruškevičius Inžinerinės infrastruktūros specialistas, GIS ekspertas andrius.petruskevicius@plentprojektas.lt, +37065558746
Aušra Kitovienė Jūrinio planavimo specialistė ausra.kitoviene@gmail.com, +37065208297
Tatjana Kuzavinienė Geologė tatjana.kuzaviniene@gmail.com, +37068727526
Rita Julija Palčiauskaitė Gamtos mokslų specialistė varkutonys@gmail.com, +37068657191
Eugenijus Kaminskis Kultūros politikos specialistas eugenijus@xwhy.lt, +37064301306
Irena Kliobavičiūtė Kultūros paveldo apsaugos specialistė irena@smartas.lt, +37069811231
Ervinas Škikūnas Ekonomistas ervinas@civitta.com, +37069803335
Ioana Ivanov Konsultuojantis ekspertas ioana.ivanov@civitta.com, +40741065359

 

Aplinkos ministerijos LRBP konkretizuotų sprendinių rengimo organizatorių komanda
Vardas, Pavardė Sritis/atsakomybės Kontaktai
Marius Narmontas Aplinkos viceministras, projekto savininkas marius.narmontas@am.lt, +37061855775
Asta Rokickienė Projekto vadovė asta.rokickiene@am.lt, 37069567967
Donata  Paulauskaitė Projekto koordinatorė donata.paulauskaite@am.lt, +37069682115
Algimantė Treinienė Projekto koordinatorė algimante.treiniene@am.lt, +37064693675
Dainius Čergelis AM Statybų ir teritorijų planavimo politikos grupės vadovas dainius.cergelis@am.lt, +37061698137
Martynas Marozas Ekspertas-turinio konsultantas (Urbanistika) martynas@mmap.lt, +37061040748
Giedrė Ratkutė-Skačkauskienė Ekspertas-turinio konsultantas (Urbanistika) g.ratkute@cityform.lt, +37069879972
Doc. Dr. Ričardas Skorupskas Ekspertas-turinio konsultantas (Kraštovaizdis ir ekosistemos) ricardas.skorupskas@gf.vu.lt, +37062010189
Doc. Dr. Jonas Volungevičius Ekspertas-turinio konsultantas (Dirvožemio geografija, aplinkosauga) jonas.volungevicius@gmail.com, +37068215520
Johan Van Reeth Užsienio ekspertas-turinio konsultantas (Urbanistika) johan@buur.de, +32495414534
Kontaktai
A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius
Rekvizitai

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Kodas 188602370
A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius